Info o Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Židle jsou lehké, úsporné na místo a velmi pohodlné. Vysoce kvalitní textilie (PVC pokrytý polyester) je počasí odolná a švy jsou svařeny. Židle zaručují optimální ventilaci sedadla a opěradla zad. Posuvný systém je z robustního kovu, což zaručuje vysokou dlouhověkost kolejnic. Volně natažený výplet se individuálně přizpůsobí obrysu zad. Možnosti použití terasa a zahrada, balkon, koupaliště nebo kempink. Opěradlo je 7-násobně nastavitelné.    Technické údaje: údaje k židli: sedací plocha: 43 x 44 cm šířka: 53 cm opěradlo zad: 65 cm výška sedu: cca 43 cm výška opěrky rukou k zemi: cca 68 cm extrémně lehké a velmi stabilní vysoce kvalitní textilie 2 x 1 materiál / barva: hliník stříbrný / textilie černá nosnost: cca 100 kg 7-násobně polohovatelná 4 x sklopná židle: cca výška: 110 x šířka: 59 x hloubka: 65 cm luxusní hliníková sklopná židle opěradlo rukou 7  poloh velikost jednoho dílu: 65 x 59 x 110 cm roura opěradla rukou a roury nohy: 45 x 24 mm roura sedadla a opěradla zad: 35 x 21 mm textilie: 2 x 1 jedna vrstva rám je stříbrný a umělohmotné díly jsou černé   Obsah balení: 4x polohovatelná židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí za skvělou cenu 6 154 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí Garthen na zahradu

Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 154 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327997013 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí Zahradní židle a křesla
Cena zboží
6 154 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35212 Sada 4 ks luxusních hliníkových extra širokých polohovatelných židlí) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327997013, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.