Info o Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Luxusní sklopná židle s příjemně vypolstrovaným opěradlem zad a vypolstrovaným sedadlem přinese komfort na Vaší terasu a kempinkové místo. Kovové polohovatelné kolejnice (7-násobně polohovatelné) a extra široké nohy zaručují dlouhou životnost. Kvalitní textilní potah (PVC potažený polyester) je počasí odolný, švy jsou svařeny. Židle zaručují optimální ventilaci na sedací a opěrné ploše.Vynikající komfort sezení a ležení díky čalounění, které je také počasí odolné a lehké na údržbu. Možnosti použití: terasa a zahrada, na balkon, na koupališti nebo ke kempinku    Technické údaje: celkový rozměr: výška cca 110 cm, šířka 58 cm, hloubka 67 cm rozměry po složení: cca 93 x 58 x 25 cm sedací plocha: šířka cca 47 cm, hloubka cca 43 cm opěradlo zad: cca 70 x 47 cm výška sedadla: cca 45 cm opěrka rukou a roury nohou židle: cca 45 x 24 mm roura sedadla a opěradla zad: cca 35 x 21 mm nosnost: cca 100 kg lehká a velmi stabilní materiál / barva: hliník s práškovou vrstvou - šedá textilie 2x1 dvojtá vrstva   Obsah balení: 1x zahradní židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá za skvělou cenu 1 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá Garthen na zahradu

Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327344800 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35211 Luxusní zahradní židle s polstrováním, černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327344800, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.