Info o Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou  Zahradní sestavy Garthen

Popis produktu: Lehká a přesto robustní kombinace ze sklopného stolu a 2 skládacích židlí s komfortními textilními sedacími potahy jsou neuvěřitelně pohodlné. Židle jsou prakticky stohovatelné. Ocelový rám stolu je povrchově upraven práškem a nohy jsou zakončeny gumovými nopy. Použité materiály nevyžadují údržbu, odolné vlivu počasí a nevyžadují speciální ošetřující prostředky.     Technické údaje: údaje k židli: materiál: textil + ocel barva rámu: světle šedá barva potahu: šedá rozměry sedací plochy: cca 46 x 37 cm rozměry opěrek: cca 56 x 46 cm celková výška: cca 91 cm výška sedu: cca 41 cm šířka opěrek: cca 4 cm celková šíře: cca 56 cm max. zatížení: cca 100 kg stůl: materiál: ocel a sklo (barva skla: černé) tloušťka skleněné desky: cca 5 mm průměr skleněné desky: cca 70 cm výška (v rozloženém stavu): cca 73 cm výška (ve složeném stavu): cca 100 cm tloušťka ocelových noh: cca 22 mm váha: cca 6 kg nohy a ocelový prstenec - barva stříbrná Obsah balení: 2x stohovatelná židle 1x sklopný zahradní stůl se skleněnou deskou a ocelovou kostrou ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou za skvělou cenu 2 498 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou skvělá volba v kategorii  Zahradní sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou Garthen na zahradu

Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou  Zahradní sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 498 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327997044 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou  Zahradní sestavy
Cena zboží
2 498 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní sestavy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35094 Zahradní set dvou křesel a skleněného stolku se sklopnou deskou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327997044, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.