Info o Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný Zahradní stolky Garthen

Popis produktu: Lehký a přesto robustní skládací stůl, snadný k uskladnění. Složený stůl vyžaduje málo místa a přesto je stabilní. Nohy stolu mají gumové nopy. Použité materiály nevyžadují údržbu, jsou počasíodolné a nevyžadují speciální ošetřující prostředky.    Technické údaje: materiál: ocel a sklo (barva skla: černá) tloušťka skleněné desky: cca 5 mm průměr skleněné desky: cca 70 cm výška (v rozloženém stavu): cca 73 cm výška (ve složeném stavu): cca 100 cm tloušťka ocelových nohou: cca 22 mm váha: cca 5-6 kg nohy a ocelový kruh - stříbrná barva barva rámu: černá   Obsah balení: 1x skládací bistro stoleček se skleněnou deskou a ocelovým rámem ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný za skvělou cenu 1 223 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný skvělá volba v kategorii Zahradní stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný Garthen na zahradu

Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný Zahradní stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 223 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327364914 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný Zahradní stolky
Cena zboží
1 223 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní stolky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35060 Zahradní bistro stolek skleněný se sklopnou deskou - stříbrný) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327364914, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.