Info o Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Použité materiály u této židle jsou nenáročné na údržbu, odolné vlivu počasí a nevyžadují speciální prostředky na ošetření. Lehká a přesto robustní stohovatelná židle s komfortní ratanovou sedací plochou je velmi pohodlná. Ocelová konstrukce je ošetřená práškovým povrchem a nohy jsou vybaveny gumovými nopy. Speciální zesílení povlaku opěrné plochy.   Technické údaje: materiál: ratan a ocel rám Ø: cca 25 mm barva rámu: hnědý vzor barva ratanu: béžová rozměry sedací plochy: cca 38 x 38 cm výška sedu: cca 41 cm rozměry židle: výška cca 72 cm, šířka cca  52 cm, hloubka cca 55 cm váha cca 3,5 kg   Obsah balení: 1 x bistro židle - ocelový rám a ratanový výplet ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová za skvělou cenu 611 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová Garthen na zahradu

Garthen 35058 Zahradní bistro židle  - stohovatelná, béžová Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 611 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327364228 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35058 Zahradní bistro židle  - stohovatelná, béžová Zahradní židle a křesla
Cena zboží
611 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35058 Zahradní bistro židle - stohovatelná, béžová) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327364228, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.