Info o Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi  Zahradní sestavy Garthen

Popis produktu: Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi pro 4 osoby Tento praktický skládací stůl s vestavěnými lavicemi je ideální pro všechny táborníky, zahradníky, řidiče kamionu a všechny ostatní, kdo potřebují kompaktní přenosné posezení. Po složení celé soupravy jsou rozměry kufru jen 85 x 34 x 10 cm, což znamená pohodlné skladování i přenášení . Technické údaje: Velikost: cca 136 x 85,5 x 67 cm Velikost stolu : cca 85,5 x 66 cm Velikost lavice: 81,5 x 41.5 cm Materiál: hliník Nosnost každého sedadla: 100kg Hmotnost: 11 kg Balení: Velikost balení: 85 x 34 x 10 cm 1 x kufr  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi za skvělou cenu 2 192 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi skvělá volba v kategorii  Zahradní sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi Garthen na zahradu

Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi  Zahradní sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 192 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327344305 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi  Zahradní sestavy
Cena zboží
2 192 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní sestavy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 340 Skládací hliníkový stůl s vestavěnými lavicemi) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327344305, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.