Info o Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: Zahradní lehátko je ergonomicky tvarováno, tak aby Vám poskytlo ten nejvyšší komfort. Tento komfort doplňuje textilie, díky které je lehátko prodyšné. Lehátko je skladné a obsahem balení je upevnitelná karabina, pomocí které lehátko můžete snadno přenášet. Lehátko se stane krásným doplňkem Vaší zahrady, terasy, balkonu. Lehátko můžete umístit k bazénu nebo k sauně.   Technické údaje: materiál: ocel rám konstrukce: 30 x 15 mm rozměry: cca 171 x 50 x 72 cm rozměry složeného lehátka: cca 100 x 12 cm rozměr sedací plochy: 46 x 43 cm max. nosnost: 100 kg barva textilie: oranžová barva rámu: bílá, práškovaná hmotnost: 5 kg   Obsah balení: 1x zahradní lehátko - oranžová 1x přenosný pás s karabinou ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová za skvělou cenu 1 342 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová Garthen na zahradu

Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 342 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327343315 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová  Zahradní lehátka
Cena zboží
1 342 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 31488 Zahradní lehátko skládací - oranžová) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327343315, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.