Info o Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy Svítidla Garthen

Popis produktu: Krásné solární osvětlení je vhodné pro osvětlení Vašich venkovních prostor, např. do zahrady či na balkon. Díky solárnímu napájení Vás nemusí trápit připojení do elektrické zásuvky. Solární panel přes den nabije baterie, a jakmile se setmí, tak se osvětlení zapne. Osvětlení je také možné zapínat a vypínat ručně.  UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze.   Technické údaje: LED, barvy měnící se ve 3 barvách rozměry: 8,5 x 8,5 x 80 cm jas: 40 ~ 200 mcd 1.2V 600mAH materiál: plast + nerez automatické zapnutí světelného senzoru jednoduchá montáž a instalace doba svícení: až 8 hodin (na plně nabitou baterii!) určeno pro venkovní použití   Obsah balení: 1 x Solární LED lampa - skleněné koule s barevnou změnou a solárním panelem AA baterie (standardní AA Ni-MH), již nainstalována v lampě  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy za skvělou cenu 242 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy Garthen na zahradu

Garthen 306 Zahradní LED solární lampa  skleněné koule se změnou barvy Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 242 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327341625 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 306 Zahradní LED solární lampa  skleněné koule se změnou barvy Svítidla
Cena zboží
242 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 306 Zahradní LED solární lampa skleněné koule se změnou barvy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327341625, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.