Info o Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna Svítidla Garthen

Popis produktu: Že romantika a praktičnost nejde dohromady? Tak to jste ještě neviděli naši nabídku krásných zahradních luceren na solární pohon. Dodejte svému exteriéru romantiku a rozestavte krásné lucerny všude tam, kam vaše romantická duše dohlédne. Díky solárnímu napájení vás nemusí trápit účty za elektřinu.  Solární panel se přes den nabije a se setměním se vaše zahrada, balkon, terasa rozzáří krásným podmanivým světlem. Samozřejmě je možno lucernu zapínat a vypínat i ručně.   UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze.   Technické údaje: celkové rozměry: 14 x 14 x 67,5 cm materiál: železo, plast výška stojanu: cca 67,5 cm rozměry lucerny: 14 x 14 x 23 cm automatické zapnutí světelného senzoru jednoduchá montáž a instalace doba svícení: až 8 hodin (na plně nabitou baterii!) určeno pro venkovní použití   Obsah balení: 1 x Solární LED lucerna se stojanem  nabíjecí baterie ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna za skvělou cenu 242 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna Garthen na zahradu

Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 242 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327342486 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna Svítidla
Cena zboží
242 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327342486, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.