Info o Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Pokud jste doteď nemohli umístit slunečník na svůj balkon, kvůli jeho rozměrům, je tento půlkruhový slunečník ideálním řešením právě pro Vás! Půlkruhový slunečník má při roztáhnutí šířku 270 cm, součástí balení je také podstavec pro půlkulaté slunečníky i ochranný obal. Upozornění: Podstavec je nutné připevnit do zdi.  Technické údaje: slunečník výška: cca 235cm šířka: 270cm hloubka: 140cm materiál: polyester 160 g/m2 barva: béžová ruční klika na otevírání a zavírání slunečníku průměr tyče slunečníku: 37mm 5 kovových výztuh hmotnost: 5kg podstavec materiál: polyresin šířka: cca 49 cm hloubka: cca 31 cm tloušťka desky: 6,5 cm barva: černá hmotnost: 9 kg obal materiál: voděodolný polyester odolný proti roztržení horní průměr: 30 cm dolní průměr: 50 cm délka 170 cm barva: zelená vyztužený okraj s kovovými očky prodlužuje životnost slunečníku   Obsah balení: 1x půlkulatý slunečník 1x podstavec pod slunečník 1x ochranný obal pro slunečník ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství za skvělou cenu 1 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství Garthen na zahradu

Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025379981923 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 099 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 29880 Půlkruhový zahradní slunečník béžová vč. příslušenství) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025379981923, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.