Info o Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: Praktické skládací lehátko pro příjemné chvíle na Vaší zahradě. Lehátko je vhodné na zahradu, terasu, ale i na dovolenou. Součástí je také polštář pod hlavu, který lze odepnout.    Technické údaje: materiál: kov + textilie barva textilie: modrá hmotnost: 5 kg rozměry lehátka: 155 x 46 cm loketní opěrka: 6 x 50 cm rozměry sedáku: 46 x 43 cm rozměry polštáře: 40 x 20 x 6 cm nosnost max. 100 kg   Obsah balení: 1x lehátko  1x polštář  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá za skvělou cenu 923 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá Garthen na zahradu

Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 923 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327343391 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá  Zahradní lehátka
Cena zboží
923 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327343391, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.