Info o Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Tyto zahradní židle mají dvojitý práškový nástřik, což je dělá ideálními pro vnitřní, ale i pro venkovní použití. Sedák a opěradlo židlí je vyrobeno z elastické textilie v barvě antracit. Pro příjemné posezení žídle obsahují područky. Pokud židle zrovna nepoužíváte není nic jednodušího než je nastohovat nasebe a dát ke zdi či do kouta. Použité materiály jsou bezúdržbové, odolné vůči povětrnostním vlivům a materiály nevyžadují speciální péči. Kov má práškový nástřik a nohy mají plastovou povrchovou úpravu.   Technické údaje: Materiál: textilní + ocel Barva rámu: světle šedá Barva textilie: antracit Celková rozměry: VxŠxD cca 96x55x71 cm Rozměry plochy sedu: ŠxD cca 45x42 cm Rozměry opěradla: DxŠcca 60x45 cm Výška sedáku: cca 43 cm Výška opěrky: přibližně 59 cm Šířka loketní opěrky: cca 4 cm max. Nosnost cca 110 kg Obsah balení: 2x stohovatelná židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem za skvělou cenu 1 257 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem Garthen na zahradu

Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 257 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327997693 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 257 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 29330 Sada 2x zahradní židle stohovatelná - s vysokým opěradlem) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327997693, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.