Info o Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl Svítidla Garthen

Popis produktu: Krásné solární osvětlení je vhodné pro osvětlení Vašich venkovních prostor, např. do zahrady či na balkon. Díky solárnímu napájení Vás nemusí trápit připojení do elektrické zásuvky. Solární panel přes den nabije baterie, a jakmile se setmí, tak se osvětlení zapne. Osvětlení je také možné zapínat a vypínat ručně.  UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze.   Technické údaje: 1 LED dioda měnící se 3 barvy rozměry: 8,5 x 8,5 x 80 cm jas: 40 ~ 200 mcd 1.2V 600mAH materiál: plast + nerez automatické zapnutí světelného senzoru jednoduchá montáž a instalace doba svícení: až 8 hodin (na plně nabitou baterii!) určeno pro venkovní použití   Obsah balení: 1 x solární LED světlo kolibřík se solárním panelem 1 x solární LED světlo Motýl se solárním panelem AA baterie (standardní AA Ni-MH) v ceně  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl za skvělou cenu 361 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl Garthen na zahradu

Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 361 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327000249 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl Svítidla
Cena zboží
361 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 289 Zahradní sada solárních LED světel - Kolibřík, motýl) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327000249, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.