Info o Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks Svítidla Garthen

Popis produktu: Zahradní solární LED svítidla pracují na bázi sluneční energie, kterou během dne shromažďují a po setmění se světla automaticky zapínají. Tímto se nabízený produkt stává naprosto ekologickým a energeticky nenáročným řešením s dlouhou životností, a to až po dobu sta tisíc hodin. Ozdobte své příjezdové cesty, osvětlete chodníky, schody a terasy, plně nabitá baterie zajistí světlo až na 8 hodin. Dbejte na své bezpečí, nespadněte večer, až budete přicházet domů, dejte vědět okolí, že prostory jsou obydlené. Se solárními svítidly vás nečekají žádné náklady za elektrickou energii.   Technické údaje: Montážní hloubka 3 cm Horní průměr: 12 cm Spodní průměr: 9.8 cm 3 bílé LED diody Materiál: nerezová ocel / plast Voděodolné Doba svícení: až 8 hodin Obsah balení: 4 x solární vestavěné LED svítidlo 4 x 3 bílé LED diody 4 x baterie 1 x německý manuál ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks za skvělou cenu 643 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks Garthen na zahradu

Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 643 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327342479 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks Svítidla
Cena zboží
643 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 274 Zahradní sada solárních vestavěných LED svítidel 4 ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327342479, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.