Info o Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Tato lehká, ale přesto velmi stabilní židle a pohodlná židle se sedací plochou z kvalitního polyratanu je ideálním kusem nábytku na vaši terasu, balkon či zahradu. Použité materiály jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, nevyžadují údržbu ani žádné speciální čisticí prostředky.   Technické údaje: materiál: polyratan, ocel ocelová konstrukce: Ø 24 mm polyratan: Ø 2 mm barva ocelového rámu: tmavě hnědá barva polyratanu: tmavě hnědá rozměry sedáku: V 45 x Š 45 x H 36 cm rozměry židle: V 75 x Š 52 x H 60 cm hmotnost jedné židle: 3,5 kg nosnost: 100 kg   Obsah balení: 4 x polyratanová zahradní židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá za skvělou cenu 1 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá Garthen na zahradu

Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025379981800 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 590 Kč
Dostupnost
(Skladem) 13.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 27261 Set 4 ks polyratanová zahradní židle - tmavě hnědá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025379981800, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.