Info o Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený Zahradní grily Garthen

Popis produktu: Praktický a snadno přenositelný gril "vědro" je ideální pro výlety, kempování či večerní grilování na pláži. Díky kompaktnosti grilu je možné si ho přibalit na cestu, což by u velkého grilu bylo nemyslitelné. Jednoduše gril "vědro" postavte na podstavec a můžete grilovat. Po grilování je zapotřebí gril vyčistit, což Vám zabere opravdu chvilku. Upozornění! V grilu nikdy nezapalujte velký oheň! Gril by se mohl poškodit! Velkým ohněm se rozumí, takový, kdy se podpalový materiál dotýká stěn, nebo z krbu šlehají plameny.   Technické údaje: barva: zelený, lakovaný rozměry: průměr 26,5 cm, výška 23 cm průměr grilovací plochy: 25 cm průměr roštu pro rozdělání ohně: 21 cm skládací nohy chromovaný grilovací rošt   Obsah balení: 1x grilovací vědro vč. nožiček 1x grilovací rošt 1x rošt pro rozdělání ohně hmotnost: cca 4 kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený za skvělou cenu 491 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený skvělá volba v kategorii Zahradní grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený Garthen na zahradu

Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený Zahradní grily Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 491 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327356469 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený Zahradní grily
Cena zboží
491 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní grily Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 27146 Mini BBQ gril vědro zelený) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327356469, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.