Info o Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami Svítidla Garthen

Popis produktu: Zařizujete si svou zahradu? Nakupujete různé zahradní dekorace, rostliny, které budou splňovat přesně vaše požadavky, přemýšlíte o fontánce, posezení? Ale k zahradě rozhodně patří i osvětlení! Nejenže zajistí, že uvidíte, kam šlapete a zbytečně se nezraníte, upoutáte pozornost kolemjdoucích, ale také dáte na vědomí těm, kteří by mohli setmělý pozemek pochopit jako pozemek opuštěný, že tomu tak opravdu není. Solární osvětlení je ideálním řešením bez zbytečných výdajů za elektřinu. Přes den se baterie nabije, a jakmile se setmí, automaticky se osvětlení zapne.  UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze. Technické údaje: Montážníhloubka:3 cm Horní průměr: 12cm Spodníprůměr: 9.8 cm 3 bíléLED diody Materiál:nerezová ocel/plast Voděodolné  Obsah balení: 1 x Solární vestavěné svítidlo se 3 LED diodami 1 x Ni-Cd baterie ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami za skvělou cenu 251 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami Garthen na zahradu

Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 251 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327342462 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami Svítidla
Cena zboží
251 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 270 Solární zahradní vestavěné svítidlo se 3 LED diodami) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327342462, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.