Info o Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky Jezírkové dekorace Garthen

Popis produktu: Zahradní oblouk Garth s dvířky   Přemýšlíte, co ještě Vaší zahradě chybí? Chcete mít zahradní vstup jiný než Váš soused? Zahradní oblouk můžete použít místo podloubí na příjezdovou cestu, do vchodu do zahrady, jako vstup na terasu. Oblouk vypadá velmi hezky ve spojení s popínavými rostlinami. Technické údaje: Barva: hnědobronzová Výška: cca.205 cm Hloubka: 40cm Materiál: ocel Šířka: cca 120 cm Výška dvířek: 73 cm Vnitřní výška dvířek: 85 cm Šířka dvířek: 52 cm Uzamykatelná dvířka Sada šroubů a kolíků Upevnění pomocí tzv. patiček a šroubů a kolíků Hmotnost: cca 23 kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky za skvělou cenu 3 721 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jezírkové dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky skvělá volba v kategorii Jezírkové dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky Garthen na zahradu

Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky Jezírkové dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 721 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327999482 z výroby
- produkt je v kategorii Jezírkové dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky Jezírkové dekorace
Cena zboží
3 721 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Jezírkové dekorace Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 246 Zahradní oblouk s dvířky) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327999482, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.