Info o Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu Zahradní ratanový nábytek Garthen

Popis produktu: Užijte si pohodové chvíle na terase nebo balkóně u oblíbeného šálku čaje či kávy. Tento lehký, ale přesto vysoce stabilní bistro stolek má skleněnou desku s otvorem na slunečník. Ocelový rám stolku je lakovaný, nohy jsou opatřeny protiskluzovým materiálem. Židle doplňující set mají výplet z polyratanu a nabízejí vysoký komfort při sezení. Použité materiály jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, nevyžadují údržbu ani speciální čisticí prostředky.   Technické údaje: Stůl: Materiál: ocel a sklo Průměr: Ø 60 cm Výška: asi 72 cm Hmotnost: cca 5 kg S otvorem na slunečník Barva rámu: hnědá   Židle: Materiál: ratan a ocel Rám Ø: 24 mm Rattan Ø: 2 mm Barva rámu: hnědá  Ratanová barva: tmavě hnědá Rozměry sedadla 42x38 cm Rozměry Stolička V / Š / D: 73/53/60 cm Hmotnost cca 3,5 kg   Obsah balení: 1 x bistro stolek se skleněnou deskou (rozložený) 2 x židle z polyratanu (smontované) 1 x nářadí + šrouby ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu za skvělou cenu 1 792 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní ratanový nábytek na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu skvělá volba v kategorii Zahradní ratanový nábytek.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu Garthen na zahradu

Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu Zahradní ratanový nábytek Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 792 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4026379982866 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní ratanový nábytek


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu Zahradní ratanový nábytek
Cena zboží
1 792 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní ratanový nábytek Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2345 Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4026379982866, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.