Info o Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg Grily na dřevěné uhlí Garthen

Popis produktu: Jeden z nejoblíbenějších a nejprodávanějších zahradních grilů v naší nabídce. Uzení, vaření, pečení i udržování teploty jídla – to vše je pro něj hračka. Ve víku má gril integrovaný teploměr, díky kterému si můžete pohodlně hlídat optimální teplotu. V případě potřeby gril rychle a jednoduše přemístíte pomocí integrovaných koleček, není tedy nutné jej opakovaně skládat a rozkládat. BBQ gril je zhotoven z ocelového plechu s povrchovým nástřikem o síle 1,0 mm. Konstrukce je velmi stabilní, vyrobená z trubek, kolečka jsou velká 25 cm. Dalším praktickým příslušenstvím je odkládací plocha dole a vpředu (se zaoblenými rohy), otáčivý rošt z oceli udržující teplotu a úchyty s dřevěnou izolační vrstvou, která chrání vaše ruce před popálením. V grilu můžete topit dřevěným uhlím, dřevem nebo briketami. Práci s grilem vám usnadní také boční držák na nádobku s tukem či speciální dvířka pro vyklízení popelu.    Technické údaje:  materiál: ocelový plech s povrchovým nástřikem síla plechu: 1,0 mm ocelový otočný rošt udržující teplotu odkládací plocha vpředu (zaoblené rohy) odkládací plocha v dolní části velikost koleček: 25 cm ventil pro regulaci teploty dřevem obložené rukojeti topit lze uhlím, dřevem, briketami integrovaný ukazatel teploty velikost grilu: 120 x 65 x 135 cm velikost grilovací plochy: 65 x 41 cm hmotnost: 32 kg grilovací box: 31 x 37 cm 2 grilovací rošty   Obsah balení: 1 x BBQ gril (demontován) rozměry balení: 76 x 50 x 26 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg za skvělou cenu 4 998 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg Garthen na zahradu

Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 998 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327356124 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
4 998 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.11.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2344 BBQ gril na dřevěné uhlí, extra velký 32 kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327356124, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.