Info o Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou Zahradní stolky Garthen

Popis produktu: Zahradní nábytek si vybíráme většinou podle dispozic venkovního prostoru, praktického použití, které od něj očekáváme, ale i stylu. Tedy aby zapadl do svého okolí, nebo naopak ze svého okolí vyčníval. Nabízený zahradní bistro stolek je ideálním řešením naprosté praktičnosti i dekorativního záměru. Je stylový, lehce přenositelný a zároveň stabilní, je opatřen otvorem pro slunečník, ale i praktickou záslepkou. Samozřejmostí je odolnost vůči klimatickým výkyvům.  Technické údaje: materiál: ocel a sklo barva rámu: hnědá průměr stolu: cca 60 cm výška stolu: cca 72 cm hmotnost: 5 kg rozměr otvoru na slunečník: vč. plastového kroužku 42 mm, bez 52 mm   Obsah balení: 1x zahradní stůl ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou za skvělou cenu 658 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou skvělá volba v kategorii Zahradní stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou Garthen na zahradu

Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou Zahradní stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 658 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327364273 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou Zahradní stolky
Cena zboží
658 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní stolky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2339 Bistro stolek se skleněnou deskou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327364273, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.