Info o Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola Jezírkové dekorace Garthen

Popis produktu: Dřevěná vchodová pergola Garth Pořiďte si masivní, překrásně zpracovanou vchodovou pergolu se dvěma květináči, díky kterým se po ní mohou pnout nejrůznější květiny. Umístěte tento okrasný zahradní oblouk ke vchodu do dvora, na terasu či do zahrady, fantazii se meze nekladou. Zahradní pergolu smontujete sami snadno a rychle, je velmi stabilní, s pečlivě propracovanými detaily. Slouží především jako mřížka pro okrasné rostliny. Technické údaje: výška: 206 cm hloubka: 40 cm celková šířka: 179 cm šířka průchodu: 100 cm rozměry květináčů: 40 x 40 x 40 cm barva: červená hnědá jednoduchá montáž   Obsah balení: 1 x dřevěná vchodová pergola se 2 květináči, demontovaná montážní materiál ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola za skvělou cenu 2 476 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jezírkové dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola skvělá volba v kategorii Jezírkové dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola Garthen na zahradu

Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola Jezírkové dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 476 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350085 z výroby
- produkt je v kategorii Jezírkové dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola Jezírkové dekorace
Cena zboží
2 476 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Jezírkové dekorace Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2337 Dřevěná vchodová pergola) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350085, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.