Info o Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený Zahradní grily Garthen

Popis produktu: Tento praktický minigril je přesně konstruován pro labužníky a požitkáře grilovaných pokrmů. Je lehký, přenosný a přece velice výkonný. Vezměte si ho na dovolenou, rozložte na balkóně, terase nebo strčte do auta a převezte na místo přátelského setkání, které se neobejde bez dobrého jídla. Přenosný kufříkový gril má příjemnou zelenou barvu, uzamykatelné víko, nastavitelný přívod vzduchu a další rošt. Užívejte si chvilek s přáteli a grilujte! Jídlo a dobrá nálada sbližuje.   Technické údaje: velikost: 46 x 42.5 x 32.5 cm velikost grilovací plochy: 36 x 34 cm rozměr grilovací poličky: 17 x 30 cm výška od země: 6cm   Obsah balení: 1x gril - částečně demontovaný rozměr balení: 38 x 13 x 42,5 cm hmotnost balení: 3,75 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený skvělá volba v kategorii Zahradní grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený Garthen na zahradu

Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený Zahradní grily Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327356360 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený Zahradní grily
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 23.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní grily Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2336 Kufříkový gril na dřevěné uhlí - zelený) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327356360, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.