Info o Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT Kulečník a příslušenství Garthen

Popis produktu: Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT Materiál: 100% polyester Velmi kvalitní zpracování. Chraňte Vaše stoly před znehodnocením. Jednoduchá instalace během několika vteřin.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT za skvělou cenu 765 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kulečník a příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT skvělá volba v kategorii Kulečník a příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT Garthen na zahradu

Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT Kulečník a příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 765 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 123456 z výroby
- produkt je v kategorii Kulečník a příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT Kulečník a příslušenství
Cena zboží
765 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kulečník a příslušenství Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2300 Ochranný potah na kulečníkové stoly 7 FT, 8 FT) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 123456, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.