Info o Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda Ostatní fitness nářadí Garthen

Popis produktu: Domácí posilovací hrazda   S touto domácí hrazdou můžete současně posilovat více svalových skupin, zejména zádové svaly a ruce. Posilovací hrazdu připevníte velmi jednoduše, ale pevně a bezpečně ke stěně, a díky jejímu propracovanému ergonomickému tvaru můžete ihned trénovat jednotlivé svalové skupiny. Je tak snadné a příjemné cvičit v pohodlí vašeho domova. Technické údaje:   - průměr trubky: 32 mm - polstrované rukojeti - celková šířka: 94 cm - hloubka: 50 cm - vzdálenost rukojetí: 52 cm - materiál: lakovaná ocel - velmi pevné uchycení ke zdi - nosnost: 120 kg Obsah balení:   - 1 x posilovací hrazda - 1 x manuál - 1 x montážní příslušenství... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda za skvělou cenu 617 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda Garthen na zahradu

Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 617 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327310911 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
617 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2142 Domácí posilovací hrazda) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327310911, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.