Info o Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže Jezírkové dekorace Garthen

Popis produktu: Jednoduchý klenutý oblouk z oceli, s elegantním designem je ideální jako podpora pro plazení rostoucích růží nebo jiných květin. Umístění oblouku na příjezdové cestě, na vchodu do zahrady, vstupu na terasu, k altánu nebo jako prostorové oddělení ve vaší zahradě. Snadno se instaluje a dokonale zapadá do jakékoliv zahrady. Součástí balení nejsou upevňovací háčky, popř. jiné předměty.   Technické údaje: rozměry (v x š x h): 225 x 110 x 40 cm průchozí výška: 230 cm průchozí šířka: 110 cm materiál: ocel barva: černá   Obsah balení: demontovaný oblouk ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže za skvělou cenu 1 069 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jezírkové dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže skvělá volba v kategorii Jezírkové dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže Garthen na zahradu

Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže Jezírkové dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 069 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327361166 z výroby
- produkt je v kategorii Jezírkové dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže Jezírkové dekorace
Cena zboží
1 069 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Jezírkové dekorace Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2025 Vchodová oblouková pergola - oblouk na růže) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327361166, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.