Info o Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Dřevěný zahradní můstek Garth Okrasný zahradní můstek z masivní borovice v červenohnědé barvě.Můstek je ideální pro přemostění potoka, jezírka nebo malého rybníčku, skvěle ale poslouží i jako originální dekorace. Technické údaje: Hmotnost: 20,5 kg Barva: červenohnědá Délka: 150 cm Šířka: 67 cm Výška: 65 cm Materiál: měkké dřevo impregnované Nosnost: až 150 kg Voděodolný Vnitřní šíře mostu: cca 55 cm Balení: 1 x zahradní můstek, rozložený Německý montážní návod  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek za skvělou cenu 3 086 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek Garthen na zahradu

Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 086 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350733 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
3 086 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 2003 Dřevěný zahradní můstek) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350733, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.