Info o Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm Ostatní fitness nářadí Garthen

Popis produktu: Buďte fit i bez drahých posiloven. Naše dveřní hrazdy lze jednoduše upevnit do téměř každého kovového rámu dveří. Tyč můžete dodatečně zajistit také použitím dodatečné sady šroubů a upevňovacího materiálu. S proměnnou délkou tyče 63 x 93 cm je hrazda vhodná pro téměř všechny velikosti rámů. Posilujte jendoduše doma a dostaňte se bleskově do formy.   Technické údaje:  rozsah délky: 63 x 93 cm polstrování rukojeti materiál: pochormovaná ocelová trubka vnější průměr: cca 4,7 cm vnitřní průměr: cca 2,5 cm nosnost: max. 100 kg   Obsah balení: 1 x teleskopická hrazda 1 x šroubovaná sada pro upevnění (universální) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm za skvělou cenu 450 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm Garthen na zahradu

Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 450 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327310904 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
450 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327310904, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.