Info o Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné  Zahradní lampy Garthen

Popis produktu: LED osvětlení Garth je určeno pro zpestření pochmurných večerů, zahradní oslavy nebo třeba jen pro upoutání pozornosti kolemjdoucích. Plánujete zahradní party, toužíte po nezapomenutelné oslavě, nebo si jen chcete zpestřit večery? Pro všechny tyto a jiné případy vám rádi nabídneme barevné venkovní LED osvětlení. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, velice rádi vám je zodpovíme. Technické údaje: 20 LED žárovek - barevné průměr žárovky: 5 cm rozestupy mezi žárovkami: 45 cm délka napájecího kabelu: 10 m celková délka osvětlení: 18,5 m barva kabelu: černý vč. transformátoru třída krytí: IP44, GS testováno výkon: 3V DC, 1,2 VA spotřeba energie: 20 LED'sa 3V - 0,02 = cca 1,2 W Obsah balení: 1 x osvětlení s adaptérem ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné za skvělou cenu 419 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné skvělá volba v kategorii  Zahradní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné Garthen na zahradu

Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné  Zahradní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 419 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327192104 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné  Zahradní lampy
Cena zboží
419 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lampy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 1635 LED osvětlení s 20 ti žárovkami - barevné) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327192104, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.