Info o Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny Stojany na květiny Garthen

Popis produktu: Tento exkluzivní ocelový oblouk v elegantním designu se hodí do každé zahrady. Oblouk lze umístit na příjezdovou cestu, do vstupu na zahradu nebo terasu. Můžete ho použit jako pěknou zahradní dekoraci nebo jako prostorové oddělení zahrady.   Technická data: rozměry (v x š x h): 212 x 132 x 45 cm průchozí výška: 200 cm průchozí šířka: 100 cm materiál: ocel (2x2 cm) hmotnost: 12 kg   Obsah balení: 1x zahradní oblouk ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny za skvělou cenu 2 120 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stojany na květiny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny skvělá volba v kategorii Stojany na květiny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny Garthen na zahradu

Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny Stojany na květiny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 120 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327361272 z výroby
- produkt je v kategorii Stojany na květiny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny Stojany na květiny
Cena zboží
2 120 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Stojany na květiny Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 1596 Zahradní oblouk na květiny) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327361272, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Stojany na květiny - Zobrazit další produkty