Info o Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Slunečník - terakota, 4 m Krásný slunečník o průměru 4 m má ideální odstín pro Vaši terasu či zahradu. Díky klice snadné roztažení. Technická data: Barva: terakota Průměr: 4 m Výška: 240 cm Materiál: polyester 160 g / m² Průměr tyče: 48 mm Ocelové pruty v bílé barvě Hmotnost: 10 kg Ocelový rám Nelze naklápět do strany Obsah balení: 1 x Slunečník (Podstavec není součástí balení) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m za skvělou cenu 2 304 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m Garthen na zahradu

Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 304 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327351143 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
2 304 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 1591 Slunečník - terakota, 4 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327351143, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.