Info o Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá LED osvětlení Garthen

Popis produktu: Krásné solární osvětlení je vhodné pro osvětlení Vašich venkovních prostor, např. do zahrady či na balkon. Díky solárnímu napájení Vás nemusí trápit připojení do elektrické zásuvky. Solární panel přes den nabije baterie, a jakmile se setmí, tak se osvětlení zapne.  UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze.    Technické údaje: délka světelné části: cca2,5 m délka napájecího kabelu: cca 1,5 m barva napájecího kabelu: zelený 24 LED diod barva osvětlení: studená bílá automatické zapnutí světelného senzoru jednoduchá montáž a instalace doba svícení: až 8 hodin (na plně nabitou baterii!) určeno pro venkovní použití nemá možnost regulace zapnutí/vypnutí   Obsah balení: 1x solární osvětlení nabíjecí baterie ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá za skvělou cenu 248 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů LED osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá skvělá volba v kategorii LED osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá Garthen na zahradu

Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá LED osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 248 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327341151 z výroby
- produkt je v kategorii LED osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá LED osvětlení
Cena zboží
248 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení LED osvětlení Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 1508 Zahradní světelný řetěz - 24x LED dioda studeně bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327341151, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.