Info o Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy  Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Velmi pohodlná a praktická židle! Tato skládací židle je velmi univerzální: je ideální na kempování, piknik, k relaxaci v přírodě nebo v zahradě. Každý rybář, myslivec nebo sportovec ocení snadné složení a kompaktní rozměry této židle. Držák nápojů není určen poze pro nápoje, můžete si do něj uložit například mobilní telefon atd.   Technické údaje: barva: černá hmotnost: cca 3 kg rozměry balení: cca 84 x 11 x 12 cm rám: nalakovaný hliník materiál: polyester (odolný proti roztrhnutí) stabilní a odolná proti skluzu rozměry: cca 55 x 55 x 41/81 cm výška sedáku: cca 40 cm rozměry sedadla: cca 55 x 41 cm n nosnost max. 90 kg   Obsah balení: 1 x skládací židle s područkami, držákem nápojů a opěrkou na nohy pouzdro s popruhem ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy za skvělou cenu 535 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy skvělá volba v kategorii  Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy Garthen na zahradu

Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy  Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 535 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327343919 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy  Zahradní židle a křesla
Cena zboží
535 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 1482 Skládací židle s područkami a opěrkou na nohy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327343919, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.