Info o Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka - hodnocení a parametry

Informace: Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka Obklady a dlažby Divero

Popis produktu: Exkluzivní mozaika prvotřídní kvality nalepená na síťce. Snadné obkládání větších ploch. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje:  rozměry síťky: ​​32 x 32 cm rozměry plochy mozaiky: 30 x 30 cm barva: šedá velikost kamene: cca 30 - 40mm  tloušťka: cca 1 cm vhodné pro celý exteriér i interiér 100% přírodní všechny hrany zaoblené     Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 1,4 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka za skvělou cenu 159 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obklady a dlažby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka skvělá volba v kategorii Obklady a dlažby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka Divero na zahradu

Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka Obklady a dlažby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327997846 z výroby
- produkt je v kategorii Obklady a dlažby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka Obklady a dlažby
Cena zboží
159 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Obklady a dlažby Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garth Mozaika říční oblázky - šedá obklady - 1x síťka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327997846, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.