Info o Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic Výkyvné Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic: Aby byl trávníček na vaší zahradě jako ze škatulky, je třeba o něho dobře pečovat. Trávníku je nutné dodat kvalitní zeminu, pravidelně ho sekat, provzdušňovat, hnojit a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže zavlažovač značky Gardena Polo 250 Classic. Zavlažovač stačí nasadit na zahradní hadici a sám se postará o optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač je vybaven přesnými tryskami zajišťujícími rovnoměrné zavlažování ploch od 110 do 250 m2. Díky filtru z jemné nerezové síťky je tento zavlažovač bezúdržbový. Navíc má trysku zesílenou hliníkem, a tak má velkou odolnost proti zlomení.  Klíčové vlastnosti zavlažovače Gardena Polo 250 Classic zavlažovač Gardena Polo 250 Classic na hadicipro rovnoměrné zavlažování ploch od 110 do 250 m2šířka postřiku je maximálně 14 mtryska zesílena hliníkemvelká odolnost proti zlomeníbezúdržbový modeldlouhá životnost díky kvalitním materiálům UV ochranabez tvorby louží  Žádné loužePři zavlažování trávníku zavlažovačem Gardena Polo 250 Classic se louží nemusíte obávat. Díky inovativním přesným tryskám umožňuje oscilační zavlažovač Gardena rovnoměrné zavlažování, při nichž se žádné louže netvoří.  Kvalitní materiál Tryska zavlažovače je vystužena hliníkem, díky tomu je zavlažovač robustní a odolný proti prasknutí. Zavlažovač Gardena také disponuje UV ochranou.  Specifikacezavlažovaná plocha min. 110 m2zavlažovaná plocha max. 250 m2dosah 8 - 18 m max. šířka postřiku 14 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Výkyvné na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic skvělá volba v kategorii Výkyvné.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic Gardena na zahradu

Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic Výkyvné Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500208307 z výroby
- produkt je v kategorii Výkyvné


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic Výkyvné
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Výkyvné Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Zavlažovač Polo 250 Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500208307, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.