Info o Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 Výkyvné Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3: Zavlažovač Aquazoom 350/3 od osvědčené značky Gardena je stvořen pro zavlažování obdélníkových ploch od 28 m2 do 350 m2. Jeho dosah je nastavitelný v rozmezí 7–21 m, přičemž šířku zavlažování můžete nastavit nezávisle v rozsahu 4–17 m. Je plně kompatibilní se stativem Gardena. Tuto kombinaci oceníte hlavně při zavlažování vyšších rostlin. V neposlední řadě můžete upravit i intenzitu zalévání a to regulátorem průtoku vody. Přednosti zavlažovače Gardena Aquazoom 350/3Ideální pro obdélníkové plochyNastavitelný dosah, šířka i průtok zavlažováníKompatibilní se stativem GardenaJistota kvalitní značky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 za skvělou cenu 1 249 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Výkyvné na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 skvělá volba v kategorii Výkyvné.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 Gardena na zahradu

Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 Výkyvné Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 249 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500197700 z výroby
- produkt je v kategorii Výkyvné


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3 Výkyvné
Cena zboží
1 249 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Výkyvné Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Zavlažovač Aquazoom 350/3) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500197700, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.