Info o Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 Výkyvné Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2: Aby byl trávníček na vaší zahradě jako ze škatulky, je třeba o něho dobře pečovat. Trávníku je nutné dodat kvalitní zeminu, pravidelně ho sekat, provzdušňovat, hnojit a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže zavlažovač značky Gardena Aquazoom 250/2. Zavlažovač stačí nasadit na zahradní hadici a sám se postará o optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač Aquazoom je vhodný pro zavlažování menších obdélníkových ploch od 25 do 250 m2. Má plynule nastavitelný rozsah od 7 m do max. 18 m a samostatně nastavitelnou šířku postřiku od 3,5 m do 14 m. Se zavlažovačem Gardena Aquazoom se vašemu trávníku dostane dokonalé péče.   Klíčové vlastnosti zavlažovače Gardena Aquazoom 250/2 zavlažovač Gardena Aquazoom 250/2 na hadicipro rovnoměrné zavlažování ploch od 25 do 250 m2šířka postřiku je od 7 do maximálně 18 mdlouhá životnost díky kvalitním materiálům ve spojení se stativem lze zavlažovat rostliny z výšky  Zavlažování vyšších rostlin Spojíte-li zavlažovač Gardena Aquazoom 250/2 se stativem, můžete své rostliny zalévat i z výšky. Rovnoměrně tak zavlažíte i vyšší rostliny v zahradě.  Specifikacezavlažovaná plocha min. 25 m2zavlažovaná plocha max. 250 m2dosah 7 - 18 m max. šířka postřiku 14 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Výkyvné na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 skvělá volba v kategorii Výkyvné.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 Gardena na zahradu

Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 Výkyvné Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500197304 z výroby
- produkt je v kategorii Výkyvné


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2 Výkyvné
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Výkyvné Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Zavlažovač Aquazoom 250/2) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500197304, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.