Info o Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort Zahradní pistole Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort: Zalévací tyč Comfort od světově uznávané značky Gardena je nástavec na zahradní hadici, který oceníte zejména k zalévání těžko přístupných míst. Potřebujete-li zavlažit zavěšené květináče nebo široký záhon se vzrostlou vegetací, v obou i řadě dalších případech vám pomůže. Délka tyče činí 90 cm, takže s ní pohodlně dosáhnete, kam potřebujete a navíc disponuje ergonomickým madlem a dodatečně sklopnou hlavou. Zvolit můžete mezi sprchováním či bodovým proudem. Také se může pochlubit integrovanou ochranou proti mrazu, která ji chrání pro případ poklesu teploty. Přednosti zalévací tyče Gardena ComfortPohodlné zalévání závěsných květináčů nebo širokých záhonůErgonomická rukojeťZalévání perličkovým nebo jemným rozprašovacím paprskemDodatečně sklopná hlavaNastavitelný proud vodyIntegrovaná ochrana proti mrazu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort za skvělou cenu 769 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní pistole na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort skvělá volba v kategorii Zahradní pistole.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort Gardena na zahradu

Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort Zahradní pistole Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 769 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500017268 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní pistole


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort Zahradní pistole
Cena zboží
769 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní pistole Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Zalévací tyč pro závěsné květináče Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500017268, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Zahradní pistole - Zobrazit další produkty