Info o Gardena Zahradní sprcha duo - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Zahradní sprcha duo Zahradní sprchy Gardena

Popis produktu: Sprcha Gardena Zahradní sprcha duo: Dopřejte si báječné osvěžení během parných letních dnů. Zahradní sprcha Gardena vám přesně toto nabídne. Tento model disponuje dvěma funkcemi, z nichž první je příjemné měkké stříkání a druhou jemné mlžení. Napojíte ji snadno rychlospojkovým systémem Gardena přímo na hadici s tlakovou vodou. Navíc díky maximální výšce 207 cm se pod ní vejde opravdu každý. Sprchu můžete umístit například do stojanu od slunečníku nebo pomocí bodce zapíchnout přímo do trávníku. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Zahradní sprcha duo za skvělou cenu 729 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní sprchy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Zahradní sprcha duo

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Zahradní sprcha duo skvělá volba v kategorii Zahradní sprchy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Zahradní sprcha duo od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Zahradní sprcha duo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Zahradní sprcha duo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Zahradní sprcha duo Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Zahradní sprcha duo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Zahradní sprcha duo Gardena na zahradu

Gardena Zahradní sprcha duo Zahradní sprchy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Zahradní sprcha duo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 729 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Zahradní sprcha duo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500095907 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní sprchy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Zahradní sprcha duo Zahradní sprchy
Cena zboží
729 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní sprchy Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Zahradní sprcha duo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500095907, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Zahradní sprchy - Zobrazit další produkty