Info o Gardena Zahradní sprcha - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Zahradní sprcha Zahradní sprchy Gardena

Popis produktu: Sprcha Gardena Zahradní sprcha: Dopřejte si báječné osvěžení během parných letních dnů. Zahradní sprcha Gardena vám přesně toto nabídne. Disponuje regulovatelným sprchový paprskem a uzavíratelným průtokem vody. Napojíte ji snadno rychlospojkovým systémem Gardena přímo na přívod tlakové vody. Sprchu můžete umístit například do stojanu od slunečníku nebo pomocí bodce zapíchnout přímo do trávníku. Snadno ji připojíte na 13mm (1/2“) i 19mm (3/4“) hadice. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Zahradní sprcha za skvělou cenu 409 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní sprchy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Zahradní sprcha

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Zahradní sprcha skvělá volba v kategorii Zahradní sprchy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Zahradní sprcha od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Zahradní sprcha}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Zahradní sprcha mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Zahradní sprcha Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Zahradní sprcha, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Zahradní sprcha Gardena na zahradu

Gardena Zahradní sprcha Zahradní sprchy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Zahradní sprcha i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 409 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Zahradní sprcha na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500095808 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní sprchy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Zahradní sprcha Zahradní sprchy
Cena zboží
409 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní sprchy Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Zahradní sprcha) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500095808, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Zahradní sprchy - Zobrazit další produkty