Info o Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 - hodnocení a parametry

Informace: Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 Povrchová a zahradní Gardena

Popis produktu: Čerpadlo na vodu Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5: Sháníte kompaktní zahradní čerpadlo pro zavlažování, zvyšování tlaku nebo k přečerpávání vody z bazénu? Zahradní čerpadlo Gardena Comfort 4000/5 je lehké a robustní čerpadlo, které se snadno používá pro rozmanité účely. Je ideální díky většímu sacímu výkonu a tlaku. Velký plnicí otvor usnadňuje plnění čerpadla před použitím a díky ergonomickému držadlu se čerpadlo Comfort 4000/5 snadno přenáší. Gumové patky zajišťují stabilitu s nízkou hlučnost a bez vibrací. Pro účely ochrany před mrazem a následným poškozením je čerpadlo Gardena vybaveno vypouštěcím šroubem umožňujícím vypuštění zbývající vody v čerpadle. Klíčové vlastnosti zahradního čerpadla Gardena Comfort 4000/5Zahradní čerpadlo pro zavlažování či přečerpávání vodyVyniká optimálním sacím výkonem a tlakemVelký plnicí otvor pro snadné plněníSnadno se přenáší díky ergonomickému držadluMožnost použít vypouštěcí šroub v případě mrazuSpínač tepelné pojistky chrání motor před přetížením Zahradní čerpadlo Gardena zaručí kvalitu a spolehlivostPro zajištění dlouhodobé životnosti se GARDENA spoléhá výhradně na vysoce kvalitní materiály. Díky keramickému těsnění a zdvojenému systému těsnění mezi motorem a oběžným ústrojím čerpadla je zajištěna bezpečná obsluha a ochrana před poškozením. Spínač tepelné pojistky chrání motor před přetížením. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 za skvělou cenu 3 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Povrchová a zahradní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 skvělá volba v kategorii Povrchová a zahradní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 Gardena na zahradu

Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 Povrchová a zahradní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500173209 z výroby
- produkt je v kategorii Povrchová a zahradní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5 Povrchová a zahradní
Cena zboží
3 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Povrchová a zahradní Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena zahradní čerpadlo Comfort 4000/5) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500173209, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Povrchová a zahradní - Zobrazit další produkty