Info o Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort Kruhové Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort: Aby byl trávníček na vaší zahradě jako ze škatulky, je třeba o něho dobře pečovat. Trávníku je nutné dodat kvalitní zeminu, pravidelně ho sekat, provzdušňovat, hnojit a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže kruhový turbínový zavlažovač se sáňkami značky Gardena Comfort. Zavlažovač stačí nasadit na zahradní hadici a sám se postará o optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač Comfort je vhodný pro zavlažování ploch od 75 do 450 m2. Gardena Comfort je vyroben z odolného plastu a jeho provoz je velmi tichý. Patentovaný turbínový převod je odolný vůči nečistotám. Se zavlažovačem Gardena Comfort se vašemu trávníku dostane dokonalé péče.   Klíčové vlastnosti turbínového zavlažovače se sáňkami Gardena Comfort kruhový turbínový zavlažovač Gardena Comfort na hadicipro rovnoměrné zavlažování ploch od 75 do 450 m2šířka postřiku je od 5 do maximálně 12 mdlouhá životnost díky kvalitním materiálům velmi tichý provoz zalažovačeturbínový převod odolný vůči nečistotámvybaven přípojkou a koncovou zátkou Žádné loužeDíky 2zónovému zavlažování a speciálně tvarovanému deflektoru je distribuce vody naprosto rovnoměrná, nemusíte se tak bát vzniku louží.  Odolnost vůči nečistotámDíky patentovanému turbínovému převodu je zavlažovač Gardena Comfort odolný vůči nečistotám. Ty jsou zachytávány do jemného a snadno vyjímatelného filtru.  Specifikacezavlažovaná plocha min. 75 m2zavlažovaná plocha max. 450 m2dosah 5 - 12 mrozsah zavlažovacího sektoru 20° - 360° ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kruhové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort skvělá volba v kategorii Kruhové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort Gardena na zahradu

Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort Kruhové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500814300 z výroby
- produkt je v kategorii Kruhové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort Kruhové
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kruhové Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Turbínový zavlažovač se sáňkami Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500814300, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.