Info o Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort Kruhové Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort: Turbínový zavlažovač Comfort od světově uznávané značky Gardena se může pochlubit patentovaným převodem a 2zónovým zavlažováním. Je vyroben z kvalitního plastu, díky čemuž je zavlažování maximálně tiché. Připojíte jej snadno na hadici pomocí rychlospojkového systému Original Gardena system a díky kolíku jej snadno zapíchnete na požadované místo v trávníku. Výseč zavlažování snadno nastavíte pomocí kroužků a dosah za pomoci otočného knoflíku. Turbínový zavlažovač se hodí na plochy do rozlohy cca 450 m2 a má dosah až 12 m. Přednosti turbínového zavlažovače Gardena ComfortPatentovaný turbínový mechanismusTělo z robustního plastuMaximálně tiché zavlažováníPro plochy do 450 m22zónové zavlažováníRychlé nastavení pomocí kroužků a knoflíku ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kruhové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort skvělá volba v kategorii Kruhové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort Gardena na zahradu

Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort Kruhové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500814409 z výroby
- produkt je v kategorii Kruhové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort Kruhové
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kruhové Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Turbínový zavlažovač s kolíkem Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500814409, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.