Info o Gardena Sypací vozík L - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Sypací vozík L Manipulační technika Gardena

Popis produktu: Posypový vozík Gardena Sypací vozík L: Vyzbrojte se kvalitně zpracovaným ručním posypovým vozíkem 0432-20 L od společnosti Gardena, se kterým bude aplikace osiva, hnojiva nebo soli vyloženě potěšením. Díky preciznímu provedení je zaručen vždy rovnoměrný posyp o šířce až 45 cm. Kapacita kontejneru je 12,5 litrů a intenzitu posypu lze snadno měnit díky ovládání, které se nachází na rukojeti. Uživatele jistě potěší fakt, že posypový vozík je vyrobený z materiálu, jenž odolává povětrnostním vlivům a korozi. Klíčové vlastnosti posypového vozíku Gardena 0432-20 LOdolnost vůči povětrnostním vlivům a koroziVhodné pro rozptyl hnojiv a posypových materiálůRovnoměrný posyp o šířce až 45 cmKapacita kontejneru je 12,5 lOvládání intenzity posypu na rukojeti ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Sypací vozík L za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Manipulační technika na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Sypací vozík L

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Sypací vozík L skvělá volba v kategorii Manipulační technika.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Sypací vozík L od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Sypací vozík L}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Sypací vozík L mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Sypací vozík L Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Sypací vozík L, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Sypací vozík L Gardena na zahradu

Gardena Sypací vozík L Manipulační technika Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Sypací vozík L i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Sypací vozík L na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500033169 z výroby
- produkt je v kategorii Manipulační technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Sypací vozík L Manipulační technika
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Manipulační technika Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Sypací vozík L) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500033169, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Manipulační technika - Zobrazit další produkty