Info o Gardena Sprcha pro záhonky Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Sprcha pro záhonky Comfort Zahradní pistole Gardena

Popis produktu: Zavlažovací pistole Gardena Sprcha pro záhonky Comfort: Aby byla vaše zahrádka jako ze škatulky, je třeba o ni dobře pečovat. Vysazeným rostlinám je nutné dodat kvalitní zeminu, hnojit je, zastřihovat a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže zavlažovací sprcha na hadici Gardena Comfort. Průtok vody ze zavlažovací pistole lze plynule regulovat a měkký proud vody můžete přizpůsobit velikosti záhonků. Rukojeť sprchy je ergonomická s měkkými plastovými prvky, což vám zaručí maximální komfort při jejím používání. Pro trvalé zavlažování lze také zablokovat pulsní spouštěč, čímž se zabrání přílišné únavě vaší ruky. Sprcha Gardena disponuje rovněž integrovanou technologií ochrany proti mrazu.  Klíčové vlastnosti sprchy pro záhonky Gardena Comfort na hadicizavlažovací sprcha Gardena Comfort na hadicipro zavlažování záhonkůergonomická rukojeťregulace průtoku vodyinovativní stopka proti odkapávánítechnologie ochrany proti mrazukvalitní zpracováníextrémně dlouhá životnost Různé postřikovací obrazce Díky inovativní regulaci úhlu postřikování můžete nastavit šířku měkkého proudu a přizpůsobit jej zavlažované ploše, podle toho, zda zrovna zaléváte rostlinu v květináči nebo větší osázenou plochu v zahradě. Zavlažovat můžete s cíleným nebo vějířovým měkkým proudem.  Snadná manipulaceSprcha Gardena Comfort disponuje ergonomicky tvarovanou rukojetí s měkkými plastovými prvky, díky které se pohodlně drží v ruce. Díky spouštěcímu tlačítku s integrovaným blokováním pro dlouhotrvající zavlažování a regulaci průtoku vody jedním prstem je manipulace se zavlažovačem skutečně snadná a pohodlná.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Sprcha pro záhonky Comfort za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní pistole na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Sprcha pro záhonky Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Sprcha pro záhonky Comfort skvělá volba v kategorii Zahradní pistole.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Sprcha pro záhonky Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Sprcha pro záhonky Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Sprcha pro záhonky Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Sprcha pro záhonky Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Sprcha pro záhonky Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Sprcha pro záhonky Comfort Gardena na zahradu

Gardena Sprcha pro záhonky Comfort Zahradní pistole Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Sprcha pro záhonky Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Sprcha pro záhonky Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500017336 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní pistole


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Sprcha pro záhonky Comfort Zahradní pistole
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní pistole Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Sprcha pro záhonky Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500017336, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.