Info o Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort Zahradní pistole Gardena

Popis produktu: Zavlažovací pistole Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort: Aby byla vaše zahrádka jako ze škatulky, je třeba o ni dobře pečovat. Vysazeným rostlinám je nutné dodat kvalitní zeminu, hnojit je, zastřihovat a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže zavlažovací sprcha na hadici Gardena Comfort pro citlivé rostliny. Zavlažovací pistole je obzvláště vhodná pro zavlažování bylinek, křehkých sazenic a květin, jelikož disponuje jemnými postřikovacími obrazci - měkkým proudem a extra jemnou mlhou. Rukojeť sprchy je ergonomická s měkkými plastovými prvky, což vám zaručí maximální komfort při jejím používání. Pro trvalé zavlažování lze také zablokovat pulsní spouštěč, čímž se zabrání přílišné únavě vaší ruky. Sprcha Gardena disponuje rovněž integrovanou technologií ochrany proti mrazu.  Klíčové vlastnosti sprchy pro citlivé rostliny Gardena Comfort na hadicizavlažovací sprcha Gardena Comfort na hadicipro zavlažování citlivých rostlinergonomická rukojeťregulace průtoku vodytechnologie ochrany proti mrazukvalitní zpracováníextrémně dlouhá životnost Různé postřikovací obrazce Zavlažovací sprcha Gardena Comfort je vhodná pro zavlažování citlivých rostlinek jako jsou různé bylinky, květiny a křehké sazenice. Ty potřebují zavlažovat nejlépe jemným měkkým proudem nebo jemnou mlhou. A přesně tyto postřikovací obrazce jsou vám u zavlažovací pistole Gardena Comfort k dispozici.  Snadná manipulaceSprcha pro citlivé rostliny Gardena Comfort disponuje ergonomicky tvarovanou rukojetí s měkkými plastovými prvky, díky které se pohodlně drží v ruce. Díky spouštěcímu tlačítku s integrovaným blokováním pro dlouhotrvající zavlažování a regulaci průtoku vody jedním prstem je manipulace se zavlažovačem skutečně snadná a pohodlná.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort za skvělou cenu 429 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní pistole na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort skvělá volba v kategorii Zahradní pistole.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort Gardena na zahradu

Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort Zahradní pistole Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 429 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500017244 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní pistole


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort Zahradní pistole
Cena zboží
429 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní pistole Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Sprcha pro citlivé rostliny Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500017244, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.