Info o Gardena spirálová hadice 10 m sada - hodnocení a parametry

Informace: Gardena spirálová hadice 10 m sada Hadice Gardena

Popis produktu: Hadice Gardena spirálová hadice 10 m sada: Pokud potřebujete efektivně zalévat vaše květiny na terase, zahrádce nebo balkonu, pořiďte si spirálovou hadici Gardena, která le opatřena impulzním postřikovačem, který se dobře drží. Délka hadice je při rozvinutí 10 metrů, tudíž zalijete rostliny i ve vzdálených koutech zahrady. Po ukončení průtoku vody se hadice smrskne do té nejmenší možné velikosti. Navíc lze množství vody procházející hadicí plynule regulovat.    Přednostní výhody spirálové hadice Gardenahadice se skvěle hodí k zavlažování rostlindélka hadice je 10 metrů při plném rozvinutísoučástí je impulzní postřikovačhadice se po zastavení průtoku vody sama svinemnožství vody procházející hadicí lze plynule regulovatObsahy soupravy:1× spirálová hadice Gardena (10 m), 1× zavlažovací impulzní postřikovač, 1× rychlospojka, 1× stopspojka, 1× adaptér, 1× šroubení  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena spirálová hadice 10 m sada za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hadice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena spirálová hadice 10 m sada

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena spirálová hadice 10 m sada skvělá volba v kategorii Hadice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena spirálová hadice 10 m sada od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena spirálová hadice 10 m sada}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena spirálová hadice 10 m sada mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena spirálová hadice 10 m sada Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena spirálová hadice 10 m sada, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena spirálová hadice 10 m sada Gardena na zahradu

Gardena spirálová hadice 10 m sada Hadice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena spirálová hadice 10 m sada i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena spirálová hadice 10 m sada na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500464703 z výroby
- produkt je v kategorii Hadice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena spirálová hadice 10 m sada Hadice
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hadice Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena spirálová hadice 10 m sada) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500464703, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.