Info o Gardena Sileno city 500 - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Sileno city 500 Robotické Gardena

Popis produktu: Robotická sekačka Gardena Sileno city 500: Robotická sekačka Gardena Sileno city 500 bez námahy poseče až 500 m2 trávy. Díky chytrému systému SensorCut po sobě nezanechá pruhy. Nastavení sekačky je velmi jednoduché, systém vás provede nastavením a sekačka poté vytvoří plán sečení, který lze podle potřeby upravit. Robotická sekačka Gardena je vybavena otočným zadním kolem, které zajistí skvělou manévrovatelnost a sekačka nevynechá ani těsné prostory. Po dokončení sečení se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Klíčové vlastnosti robotické sekačky Gardena Sileno city 500Sekačka určena pro plochy do 500 m2Výška sečení 2 - 5 cm3 ocelové břityOdolná vůči počasíVybavena ochranou proti krádežiZvládne svah až do 25 % / 14°Velmi ticháDoba nabíjení sekačky Gardena je 60 minutPrůměrná délka sečení na jedno nabití 65 minut Precizně upravený trávníkPřesné ocelové nože precizně posekají váš trávník. Sekačka Gardena Sileno city je vybavena systémem SensorCut, díky kterému netvoří na trávníku pruhy. Nastavení výšky sekání je velmi jednoduché a není k tomu třeba nářadí. Užijte si krásný slunečný den na zahradě se svými blízkými, zatím co se Gardena Sileno city postará o váš trávník. Sekačka využívá systému mulčování a jemné odstřižky zůstanou na trávníku jako přírodní hnojivo. Robotická sekačka Gardena Sileno city 500 zvládne travnatou plochu až do velikosti 500 metrů čtverečních. Trávník bude rovnoměrně posečený, bez pruhů a nevynechá ani těsná místa. Nenáročná práce, velké výsledkyNastavení sekačky je velmi jednoduché. Po zadání velikosti trávníku a časů kosení sekačka vypočítá plán sečení, podle kterého bude pracovat. Plán sečení lze upravit. Po dokončení sečení se sama vrátí do nabíjecí stanice. Komfort nekončí ani po sekání. Sekačku Gardena Sileno city stačí jednoduše postříkat vodou z hadice a zbavit ji zbytků trávy a nečistot. Bezpečnost na prvním místěAby robotická sekačka nezajela kam nemá, je nutné nainstalovat ohraničující vodič. Ten zajistí, aby sekačka sekala pouze ve vámi vymezené oblasti. Gardena robotickou sekačku vybavila vysoce citlivým senzorem, který brání kolizím. Pokud dojde k nadzvednutí sekačky, nože se okamžitě zastaví. O robotickou sekačku Gardena se bát nemusíte. Je vybavena ochranou proti zloději pomocí PIN kódu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Sileno city 500 za skvělou cenu 22 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Robotické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Sileno city 500

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Sileno city 500 skvělá volba v kategorii Robotické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Sileno city 500 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Sileno city 500}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Sileno city 500 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Sileno city 500 Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Sileno city 500, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Sileno city 500 Gardena na zahradu

Gardena Sileno city 500 Robotické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Sileno city 500 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 22 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Sileno city 500 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500032650 z výroby
- produkt je v kategorii Robotické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Sileno city 500 Robotické
Cena zboží
22 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Robotické Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Sileno city 500) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500032650, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.