Info o Gardena Rozprašovací zavlažovač - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Rozprašovací zavlažovač Kruhové Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Rozprašovací zavlažovač: Jednoduchý, avšak velice efektivní a snadno použitelný zavlažovač od osvědčené značky Gardena. Jedná se o kompaktní rozprašovač, který se rychlospojkou připojí k hadici a kotevním kolíkem zapíchne do země. Vytvoří kruh rozprašující se vody o průměru 10 metrů a je vhodný k závlaze ploch do 80 m2. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Rozprašovací zavlažovač za skvělou cenu 125 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kruhové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Rozprašovací zavlažovač

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Rozprašovací zavlažovač skvělá volba v kategorii Kruhové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Rozprašovací zavlažovač od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Rozprašovací zavlažovač}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Rozprašovací zavlažovač mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Rozprašovací zavlažovač Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Rozprašovací zavlažovač, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Rozprašovací zavlažovač Gardena na zahradu

Gardena Rozprašovací zavlažovač Kruhové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Rozprašovací zavlažovač i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 125 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Rozprašovací zavlažovač na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500097208 z výroby
- produkt je v kategorii Kruhové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Rozprašovací zavlažovač Kruhové
Cena zboží
125 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kruhové Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Rozprašovací zavlažovač) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500097208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.