Info o Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači Spojky Gardena

Popis produktu: Příslušenství Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači: Zavlažujte vaši zahradu průsakovým zavlažovačem 995 nebo 996 od společnosti GARDENA a sháníte připojovací sadu? V tom případě je tato připojovací sada 5316-20 přesně tím, co hledáte. Set obsahuje šroubení pro vstupní a výstupní konec hadice. Velkou výhodou je skutečnost, že šroubení lze snadno kompletovat. Na této připojovací sadě také určitě oceníte její dlouhou životnost i kvalitní zpracování. Usnadněte si práci při zavlažování s touto zahradní sadou Gardena.  Klíčové vlastnosti připojovací sady k hadicovému zavlažovači Gardena 995 a 996Sada přípojek pro hadicový, průsakový zavlažovač od společnosti GARDENA (pro zavlažovač 995 a 996)Šroubení lze snadno kompletovatObsahuje šroubení pro vstupní a výstupní konec hadiceZaručeno je jednoduché a rychlé použitíKvalitní zpracování ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Spojky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači skvělá volba v kategorii Spojky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači Gardena na zahradu

Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači Spojky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500531603 z výroby
- produkt je v kategorii Spojky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači Spojky
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Spojky Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Připojovací sada k hadicovému zavlažovači) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500531603, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Spojky - Zobrazit další produkty